Programok Rólunk Érdekességek Pályázatok
en
Bérleten kívüli koncertek Térzene Stream koncertek (Youtube)
Karrier

Kulturális szervező munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Felnőtt és ifjúsági hangversenyek szervezése és lebonyolítása
  • Koncertek, egyéb programok műsorterv szerinti előkészítése, zökkenőmentes lebonyolítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás művészekkel és kulturális intézményekkel, iskolákkal
  • Jegyértékesítés, jegyeladási rendszer használata
  • A munkavégzés helye: helyhezkötött; Szeged, továbbá Csongrád megye, valamint mindazon helyszínek, amelyeket a munkavállaló munkaköréhez kapcsolódó tevékenységek azt megkívánják

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • komolyzenei érdeklődés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • pontos, önálló munkavégzés
  • rendszerben gondolkodás
  • nagyfokú terhelhetőség
  • váratlan helyzetekhez való rugalmas és gyors alkalmazkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • autóvezetési rutin

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

Munkavégzés helye:

6720 Szeged, Klauzál tér 7.

Kérjük küldje fényképes önéletrajzát a titkarsag@filharmonia.hu email címre.